مدیریت امور بین الملل
۱۳۹۹/۴/۲۰
1398/05/05
ارائه تسهيلات بلاعوض در جهت توانمند سازي اخذ استانداردها، ويژه شركت هاي دانش بنيان
به گزارش روابط عمومي اداره كل تجهيزات و ملزومات پزشكي، صندوق پژوهش و فناوري غير دولتي تجهيزات پزشكي به عنوان كارگزار توانمندسازي صندوق نوآوري و شكوفايي، آماده ارائه خدمات در اخذ استانداردها مي باشد. آن دسته از شركت هاي دانش بنيان كه قصد اخذ استاندارد ها و مجوزهاي بين المللي را دارند، مي توانند جهت آگاهي از فرآيند استفاده از تسهيلات بلاعوض با تلفن 41975-021 تماس حاصل نمايند.

لازم به ذكر است از سوي صندوق پژوهش و فناوري غير دولتي تجهيزات پزشكي به منظور حمايت از شركت هاي دانش بنيان، تسهيلات بلاعوض اخذ استاندارد ISO13485 تا سقف 200 ميليون ريال و اخذ گواهي CE تا سقف 1000 ميليون ريال در نظر گرفته شده است.

بنا بر اعلام صندوق مذكور، از آنجا كه ارائه اين تسهيلات نيازمند تاييد اوليه مي باشد، ضروريست شركت هاي متقاضي كه قصد استفاده از اين تسهيلات را دارند قبل از عقد قرارداد با NB يا CB مورد نظرشان، تاييديه دريافت تسهيلات را از صندوق دريافت نمايند.

در خصوص شركت هايي كه از ابتداي سال 1398 اقدام به عقد قرارداد با NB و CB نموده اند شرايطي فراهم شده كه در صورت ارائه در خواست و تاييد آن مي توانند از اين تسهيلات بلاعوض نيز استفاده نمايند.

http://sandoghmed.ir/?p=1898
تعداد بازدید:
2
نویسنده:
كارشناس روابط بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
منبع:
روابط عمومي اداره كل تجهيزات و ملزومات پزشكي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal