مدیریت امور بین الملل
۱۴۰۰/۵/۳
تاريخچه و رسالت كاري
در راستاي سياست بين الملل سازي دانشگاه هاي كشور و به منظور ارتقاء هر چه بيشتر جايگاه، دانشگاه علوم پزشكي شهركرد در ميان دانشگاه هاي جهان، مديريت امور بين الملل اين دانشگاه در خرداد ماه سال 1398 تاسيس گرديد. پيش از اين زمان ارتباطات بين المللي دانشگاه از طريق واحد ارتباطات بين الملل معاونت آموزشي و معاونت  پژوهشي و فناوري دانشگاه پيگيري مي شد.
مديريت امور بين الملل اين دانشگاه متعهد مي باشد كه در راستاي رسالت كلي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، در چهار چوب افق چشم انداز 1404 جهت نيل به اين رهنمود كه ايران بايستي در 10 سال آينده به كشوري توسعه يافته با جايگاه اول در ابعاد سلامت، اقتصاد، علمي و فناوري در سطح منطقه، با هويت اسلامي و انقلابي و الهام بخش در جهان اسلام تبديل گردد.، قدم بردارد و در توسعه و هماهنگ نمودن روابط، مناسبات و همكاري هاي بين المللي دانشگاه در حوزه هاي آموزشي ، پژوهشي و تحقيقاتي و بهداشتي- درماني نهايت اهتمام خود را به كار گيرد، و رسالت خود ميداند در محدوده قوانين و مقررات موجود براي همكاري هاي مشترك دو يا چند جانبه با ساير دانشگاه ها ، سازمان ها، نهادها و مجامع بين المللي دولتي و غير دولتي ساير كشورها بخصوص كشورهاي همجوار و با استفاده از ظرفيت هاي موجود دانشگاه اقدام نمايد. به نحوي كه همواره جزء دانشگاههاي پيشرو در زمينه روابط و ارتباطات بين المللي محسوب گردد. 
از مهم ترين اهداف مديريت امور بين الملل دانشگاه علوم پزشكي شهركرد مي توان به جذب و آموزش دانشجويان خارجي در رشته ها و مقاطع مختلف تحصيلي، توسعه ارتباطات بين المللي با دانشگاه هاي مختلف جهان، گسترش فعاليتهاي مشترك پژوهشي و آموزشي بين المللي و توسعه توريسم درماني با هماهنگي معاونت درمان اشاره كرد.
تاریخ به روز رسانی: 1398/03/12
تعداد بازدید: 431
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal